O mnie

Kinga Kłeczek – Dietetyk Kraków

Zalecenia dostosowuję do indywidualnych potrzeb. Poza przyjmowaniem w gabinecie i opieką nad klientem, organizuję szkolenia i wykłady Szkoły Zdrowia Jacka Kucharskiego. Są one kierowane do dietetyków i osób zainteresowanych prawidłowym odżywianiem. Współpracując z firmą Healthy Hair jestem konsultantem d.s. żywienia, dla trychologów.

Wiedza dietetyczna oraz diagnostyczna

Uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach naukowych nieustannie poszerzam swoją wiedzę. Regularnie zdobywam odpowiednie kwalifikacje i umiejętności. Specjalizuję się w diagnostyce laboratoryjnej, nutrigenetyce, szczególną uwagę poświęcam analizie pierwiastkowej tkanki włosa. Indywidualne zalecenia opieram na wynikach badań laboratoryjnych i ewentualnej analizie pierwiastkowej tkanki włosa, na podstawie której wyciągam wnioski dotyczące stanu odżywienia organizmu.


Jestem specjalistą żywienia i suplementacji, diagnostą laboratoryjnym, absolwentką kierunków – Analityka Medyczna oraz Żywienie w Zdrowiu i Chorobie na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

W swojej praktyce zawsze skupiam się na holistycznym podejściu do organizmu człowieka i edukacji żywieniowej. Zalecenia dostosowuję do indywidualnych potrzeb. Poza przyjmowaniem w gabinecie i opieką nad klientem, organizuję szkolenia i wykłady Szkoły Zdrowia Jacka Kucharskiego. Są one kierowane do dietetyków i osób zainteresowanych prawidłowym odżywianiem. Współpracując z firmą Healthy Hair jestem konsultantem d.s. żywienia, dla trychologów.

Uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach naukowych nieustannie poszerzam swoją wiedzę. Regularnie zdobywam odpowiednie kwalifikacje i umiejętności. Specjalizuję się w diagnostyce laboratoryjnej, nutrigenetyce, szczególną uwagę poświęcam analizie pierwiastkowej tkanki włosa.
Indywidualne zalecenia opieram na wynikach badań laboratoryjnych i ewentualnej analizie pierwiastkowej tkanki włosa, na podstawie której wyciągam wnioski dotyczące stanu odżywienia organizmu.