Oferta dobrana do twoich potrzeb

Dzięki mojej szerokiej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Zmiana od 1 września 2023
Konsultacja dietetyczna stacjonarnie 250 zł
Konsultacja online 250 zł
60 minut
Podczas konsultacji przeprowadzam szczegółowy wywiad, wspólnie omawiamy Twój dotychczasowy sposób odżywiania, aktualne wyniki badań laboratoryjnych i inne ważne kwestie dotyczące Twojego zdrowia. Po konsultacji, w terminie do 7 dni roboczych, otrzymujesz rzetelnie opisane zalecenia żywieniowe (program żywieniowy), indywidualnie dobraną, sugerowaną suplementację witaminowo-mineralną oraz jadłospis (dodatkowo płatny). W czasie konsultacji oceniam również masę i skład ciała na specjalistycznym urządzeniu InBody 170.
Konsultacja kontrolna
200 zł
Konsultacja kontrolna Online
200 zł
45 minut
Podczas konsultacji kontrolnej omawiamy nasz dotychczasowy sposób działania, modyfikujemy plan żywieniowy, jadłospis, wspólnie wyciągamy wnioski, po to by nasza współpraca była jak najbardziej efektywna. Po konsultacji kontrolnej przesyłam, w terminie do 7 dni roboczych, dalszy schemat naszych działań dietetycznych oraz jadłospis (dodatkowo płatny).
Analiza Pierwiastkowa Włosa 390 zł
30 minut
Podczas tej wizyty pobieram próbkę włosów, którą następnie wysyłam do laboratorium oraz przeprowadzam szczegółowy wywiad dotyczący stanu zdrowia, samopoczucia, przyjmowanych leków/suplementów. Wynik wraz z moją autorską interpretacją, dalszymi zaleceniami żywieniowymi, indywidualnie dobraną suplementacją witaminowo-mineralną, jadłospisem oraz sugerowaną aktywnością fizyczną przesyłam w terminie do 1 miesiąca
Analiza Pierwiastkowa Włosa + Konsultacja 490 zł
90 minut
Podczas pierwszego spotkania pobieram próbkę włosów, którą następnie wysyłam do laboratorium oraz przeprowadzam szczegółowy wywiad dotyczący stanu zdrowia, samopoczucia, przyjmowanych leków/suplementów. Po 15 dniach roboczych otrzymuję wynik APW z laboratorium, umawiamy się na konsultację, w celu omówienia wyniku APW i dalszych działań żywieniowych. W celu ustalenia terminu konsultacji, kontaktuję się z Tobą.
Uwaga! Jeśli wykupisz pakiet APW+konsultacja, termin konsultacji trzeba ustalić w ciągu dwóch tygodni od otrzymania maila z wynikiem APW. Po terminie 2 tygodni wykupiona konsultacja przepada.
Analiza masy i składu ciała 80 zł
30 minut
Przeprowadzam analizę masy i składu ciała na specjalistycznym urządzeniu InBody 170, a następnie omawiam uzyskany wynik. Po spotkaniu otrzymujesz wynik w formie wydruku w formacie A4.
Pakiet dla par 350 zł
90 minut
Chcecie wspólnie zmienić dotychczasowy sposób odżywiania i zadbać o swoje zdrowie? Ten pakiet jest dla Was! Porozmawiamy o Waszych nawykach żywieniowych, o tym co chcecie zmienić w swojej diecie, a następnie ustalimy program żywieniowy oraz zalecenia i podstawową suplementację. W czasie konsultacji wykonuję analizę masy i składu ciała InBody 170.
*W pakiecie nie została uwzględniona cena jadłospisu.
Jadłospis 7-dniowy
150 zł
Jadłospis 14-dniowy
200 zł
Jadłospis 21-dniowy
250 zł

 • Każdy jadłospis posiada dodatkowo listę zakupów

Zadzwoń i umów się na wizytę 505 700 727

Cennik

Jak przygotować się do pierwszej konsultacji?

 • Na konsultację przygotuj dzienniczek żywieniowy (5-7dni).
  Zapisz wszystko co zjesz i wypijesz.
 • Przed konsultacją należy wykonać badania laboratoryjne z krwi na czczo (morfologia, żelazo, glukoza, insulina, ferrytyna, witamina 25(OH)D total, fosfataza alkaliczna (ALP), TSH, fT3, fT4, lipidogram dodatkowo: witamina B12, kwas foliowy). Możesz dopytać o wykonanie konkretnych badań w zależności od tego czy jesteś osobą dorosłą, czy przychodzisz z dzieckiem.
  Minimum na 3 dni przed badaniem odstaw suplementację.
 • Zapisz listę leków i suplementów, które przyjmujesz.
 • Na konsultację w gabinecie przyjdź minimum 1,5 godziny po posiłku (w celu wykonania analizy masy i składu ciała).

Konsultacja online:

 • W celu umówienia konsultacji, skontaktuj się ze mną poprzez
  formularz kontaktowy lub zadzwoń
 • W odpowiedzi na mail, prześlę proponowane terminy konsultacji, niezbędne formularze do wypełnienia oraz dane do przelewu w celu opłacenia konsultacji
 • W razie pytań jestem do dyspozycji

 

dietetyk kraków

konsultacja online dietetyk