Konsultacja Dietetyczna

 

 

Konsultacja dietetyczna w moim gabinecie jest to godzinne spotkanie obejmujące szczegółowy wywiad, ocenę dotychczasowego sposobu odżywiania, omówienie aktualnych wyników badań laboratoryjnych, edukacja żywieniowa, ustalenie planu żywieniowego.

Kto może przyjść na konsultację?

Każdy kto chce zmienić dotychczasowy sposób odżywiania, osoby, które chcą wpłynąć swoją wagę (zrzucić zbędne kg lub przybrać na masie), kobiety przygotowujące się do ciąży, w czasie ciąży lub po. Ponad to osoby cierpiące z powodu schorzeń o podłożu autoimmunologicznym, z zaburzeniami hormonalnymi, zburzeniami funkcji tarczycy, dolegliwościami trawiennymi, z problemem nadmiernej utraty włosów oraz osoby, które po prostu chcą zadbać o prawidłowe odżywienie swojego organizmu.

Często wystarczy zmienić nieprawidłowe nawyki żywieniowe, zmodyfikować dotychczasową dietę i wdrożyć odpowiednią suplementację, gdyż właściwie dobrany sposób żywienia determinuje stan naszego zdrowia i samopoczucia.

Jak wygląda konsultacja?

w trakcie wizyty wykonuję analizę składu i masy ciała InBody 170, omawiam uzyskany wynik
analizuję Twój dziennik żywieniowy, który warto sobie przygotować na pierwszą konsultację (jest to 4-5 dni poprzedzające konsultację)
przekazuję zalecenia wstępne, które możesz wdrożyć po wizycie
proponuję ewentualną suplementację witaminowo-mineralną
sugeruję badania, które warto wykonać w celu lepszego poznania swojego organizmu i jego aktualnego stanu
  w trakcie wizyty wspólnie ustalamy, jak będzie wyglądała nasza dalsza współpraca

W terminie do 7 dni roboczych przesyłam mailem zbiór spersonalizowanych zaleceń i program planu żywieniowego, jadłospis, plan podstawowej suplementacji witaminowo-mineralnej.

Dzień Matki to świetna okazja do tego by zadbać o siebie!
Zadzwoń lub napisz podając hasło: DZIEŃ MATKI i skorzystaj z rabatu do 26%!

Konsultacja Dietetyczna Dzień Matki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *